května 20, 2012

Lots of books.

Pátek odpočinkový a sobota nabitá! Jela jsem včera do Ostravy, měla vystoupení, kde se po dlouhé době setkala s těma nejlepšíma a odpoledne strávila s bratrem na Muzejní noci. Navštívili jsme spoustu míst, galerií, koncert na konzervatoři, dokonce divadelní představení Maxipsa Fíka.. Fotky uvidíte na konci května společně s ostatníma z BB (neměla jsem s sebou foťák). Počasí bylo dokonalé a já jsem si odpoledne opravdu užila.
Co jste dělali vy?

Neděle trávím tak nějak pracovně. Většinou se dělá něco doma, na zahradě, nebo zdokonaluju svůj pokoj, jak je u mě už zvykem :D Dnes jsem trochu předělávala obrazovou stěna, zamalovávala mráčky nad ní a dávala novou tapetu na dveře, o tom ale jindy. Tentokrát vám chci ukázat, co jsem si vytvořila ve skříňce.. Tuto skříňku s oblečením často měním. Protože se před ní fotím na den za dnem a je možná centrem pokoje. Pomocí mnoha a mnoha knížek jsem vytvořila tohle.. Líbí? :)

PS. Zapoměla jsem zmínit včerejší hokej, který mě naštval, ale naštěstí jsem ho ani neviděla, když jsem byla v té Ostravě. Jen slyšela z rádia, viděla kousky přes skla do hospod a byla informována o průběhu od itala eR. Výhodou je, že se teď nemusím stresovat u finále a zápas o třetí místo byl super :) Fandíme slovákům!! :DNa votocvohoz.cz je nová soutěž o zrcadlovku. Kdybych ji vyhrála, byla bych nejšťastnější člověk na světě a navíc by zde mohly být lepší fotky. Proto prosím klikněte na můj profil. Nemusíte si nic kupovat. Stačí jen kliknout. Děkuju moc.

Please, click on this. Thank you!


12 komentářů:

 1. wow!To je knih, já jich mám taky strašně moc, ale tolik asi ne :DD
  xoxo
  http://dreamaboutflowers.blogspot.com/

  OdpovědětVymazat
 2. Pěkné, možná bych to dala víc doprostřed :)) Já si užívala volna

  OdpovědětVymazat
 3. jéé,skvelé to je,vlastne je skvelé to,ako v izbe stále niečo vymýšľaš a zlepšuješ,kiež by som mala svoju izbu tiež :)

  OdpovědětVymazat
 4. Vypadá to dobře, jen já jsem strašnej pragmatik a už vidím, jak to musím všechno vyházet, abych našla jednu konkrétní knihu :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. děkuju.. jsou to knihy, které nepoužívám ;) dětské, staré, apod.

   Vymazat
 5. Hej to je skvělé :)

  OdpovědětVymazat
 6. souhlasim s Fredi Ef,taky mě to hned napadlo :D ale vypadá to úžasně :)

  OdpovědětVymazat
 7. :OOO ty knížky jsou dokonalé!
  aka: mám strašně ráda ty tvoje fotky den za dnem:) vždycky se na ně chodím koukat na tvůj starý blog:P

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. děkujuu,.. právě dneska jsem si plánovala dodělat to do dneška, protože fotky mám, jen není zas taková sranda to tam zrealizovat :// ale zítra to dodělám!! :D btw. už to bude rok, haha! :D

   Vymazat
 8. Je to hodně zajímavý a originální. :) A más perfektní blog, sleduju.

  OdpovědětVymazat
 9. joooo, fandili jsme slovákům! ale holt rusko letos fakt válelo, jsem koukala :O :D a knihy, vypadaj zajímavě ;)

  thisisworldofzoe.blogspot.com/

  OdpovědětVymazat
 10. taky soutěžím o tu zrcadlovku :D ale tak klikla jsem ti! :)
  těch knížek♥

  OdpovědětVymazat