srpna 19, 2015

TRIP : Manchester part 1/2

Výlet do Manchesteru. Nojo. To bylo něco. Čím mám začít? Jak se megabus stal nenáviděným? Jak pršelo celý den? Jak byla strašná kosa a já měla horečku? Jak tam nebylo téměř nic k vidění a my tam strávili nejdéle, co ze všech výletů? Navíc zbytečně. Nebo jak jsme platili za debilní výlet strašně moc peněz?
Vyjeli jsme brzy ráno, protože ten zdánlivě levný megabus jel ráno jen v jeden čas. Byli jsme natěšení a v mobilu měli připravené mapky plné zahvězdičkovaných míst. Ujistili jsme se, že víme, odkud a kdy jedeme zpátky a vydali jsme se do víru velkoměsta. Brzy ráno muzea byla ještě zavřená, tak jsem se vydali k fotbalovému stadionu 51 minut pěšky na severovýchod dle google map. Už po cestě začlo poprchávat. Etihad byl pěkný a obchod s dresy taky. Strávili jsme tam asi hodinu a Fish si zkoušel vše možné. Naštěstí si nic nekoupil. Strašně drahé! Na cestě zpátky už pěkně lilo. Ale jízdenky na bus jsem si stejně odmítala koupit. Došli jsme zpátky do centra. V Ansdale shopping centre (nebo tak nějak) jsme si dali oběd. Fish si dal nějaký levný mcdonaldu, na který měl slevový kupon. A já subway. Yummy.
Možná ještě předtím jsme byli v tom nezáživném fotbalovém muzeu. Už nevím. Každopádně po obědě jsme se konečně vydali na památky. Nebo ne? Ještě jsme možná chodili po obchodech. A hledali jsme vodafone, protože nám docházel 30-denní kredit. Strašně pitomý výlet prostě. Ještě se řešilo, jestli jde Fish další den brzy ráno do práce nebo ne. A mě bylo špatně. A lilo. Tak jsme chtěli jít na miniony. Ale začínali později, než jsem mysleli, a tak bychom je nestihli. Viděli jsme pár pěkný památek, to jo. Ale jinak spíše moderní město. Nic moc. Omlouvám se, ale ne. Manchester mě rozhodně nezaujal, naopak.
Každopádně to nejhorší přijde. Náš bus jel snad v 22.08 Jenže tam byly strašně zmatky. Lidi chtěli nastupovat, ale ten řidič nevystoupil, prostě odjel. A na okně měl napsaný uplně jiný směr než Preston. Takže nám odjel jediný bus. Další nejel. Jízdenky propradly. Strejda pil a nemohl pro nás přijet. Takže pro nás jel nějaký jeho kámoš. Dali jsme mu 15 liber. Doma jsme byli asi ve 2. Co víc k tomu říct.

Současně: Jsem konečně zase u rodiny. Vrátili se z dovolené o týden později, což určitě víte. Nic neděláme. Flákáme se. Já uklízím. Připravuju jídlo. Snažím se flákat co nejvíc, když jsem jim k dispozici celý den. Včera jsem byli na pikniku v parku v Southportu. Domů jedu už za méně než 2 týdny. Těším se. Pro aktuálnější fotky mě sledujte na instagramu - danielle_sheep a ptá se můžete na asku - maybeiamd.

1 komentář:

  1. super fotky, do Manchesteru by som sa aj ja rada pozrela :)

    www.beautiful-savage.blogspot.sk

    OdpovědětVymazat