ledna 02, 2014

Frozen + Autumn 13 video


Na Silvestra jsme byly se slečnou Francouzskou v kině na Frozen. Bylo to naprosto hustodémonskykrutopřísněmega dobré. Dokonce mi začly při jedné scéně téct slzy. No. Věřím, že spousta z vás už na tom byla, ale kdo ne, je to fakt super. Možná se mi to tak líbí jen kvůli Na vlásku, ale co. Je to krásné. Taky můžete na fotce vidět, že máme stejné náramky, které jsem koupila ve Vídní ^^ Už jste to viděli? :)


Před nějakou dobou jsem udělala toto podzimní video, ale je asi moc krátké, neb mi stále nejde dát na blog, nevím, prostě se v tom výběru mých videí neukazuje. Plánuju ale dělat video každé čtvrtletí, a tak tu dávám alespoň odkaz. To další bude jistě delší, neb uběhl teprve prosinec a já už mám záplavu krátkých úryvků, z kterých to spojím..
Tak snad se vám bude líbit :) A snad to bude fungovat. 

8 komentářů:

 1. Na vlásku je moje nejoblíbenější pohádka <3
  Na Frozen mrknu :)

  OdpovědětVymazat
 2. asi jsem jediny, clovek, ktery neni uneseny z Na vlasku. nevim.. vsichni mi o tom porad basnili, az jsem se na to jednou divala a proste nic moc:D
  video je ale super))

  OdpovědětVymazat
 3. To video je parádní, jsi šikovná! Na vlásku mě taky nějak neokouzlilo... A Frozen jsem neviděla a ani o tom neslyšela, ale vyzkouším se podívat :-)

  OdpovědětVymazat
 4. Na vlásku som videla a je to celkom pekná rozprávka ale Frozen ešte nie ale chcela by som:)

  OdpovědětVymazat
 5. Souhlasim je to krasna pohadka a slzicku jsem taky upustila :D

  OdpovědětVymazat
 6. to video je úžasný<3 a vůbec máš ty nejlepší videa, to prázdninové se mi taky moc líbilo:)

  OdpovědětVymazat
 7. nápad s videem je podle mě skvělej:) Frozen jsem našla v hrozné kvalitě a anglicky na internetu, protože jsem to hrozně moc chtěla vidět a je to úžasný:)

  OdpovědětVymazat
 8. To video se mi moc líbí! :))
  Jinak o Frozen jsem ještě vůbec ani neslyšela, žiju v jeskyni či co? o.O :D Musím se na to podívat :D ...

  OdpovědětVymazat