Chceš se stát au pair?

Chceš se stát au pair a nevíš, kde začít? Ráda ti pomohu. Celkově jsem navštívila již 5 hostitelských rodin, získala tak spoustu zkušeností, a ikdyž to mnohdy nebylo jednoduché, mohu to jen doporučit.

Proč být au pair?
Je to skvělá příležitost, jak se levně dostat do zahraničí, poznávat svět, zažít něco nového, stát se samostatnou, naučit se jazyk, naučit se vycházet s lidmi, být poprvé zaměstnancem, zkusit si být sama bez rodiny a přátel na delší dobu, cestovat po okolí a také zažít kopec srandy s dětmi.

Jak se stát au pair?
Přečti se tento článek na mém blogu, kde jsem se snažila napsat vše potřebné. Pokud máš jakékoli dotazy, neboj se mi napsat na ask - maybeiamd.

Jak se stát au pair článek
Jak napsat svůj au pair profil článek

Chceš vědět něco víc o mé au pair zkušenosti?
Ve Velké Británii jsem jako au pair pracovala celkem 3x. Poprvé jsem se tam sama vydala v létě 2014 a to rovnou na 3 měsíce. Dostala jsem se do přestěhovalecké rodiny a neměla to tam nejjednodušší.

Zkušenost jako au pair - Bletchingdon

Našla jsem si na facebooku jinou hostitelskou rodinu a měla se u nich parádně. S odstupem času mohu říct, že to byla ta nejlepší hostitelská rodina ze všech pěti. Cítila jsem se tam prostě skvěle.

Zkušenost jako au pair - Isle of Wight

Bohužel si mě nemohli nechat déle, a tak mě doporučili svým přátelům z Londýna, kteří nutně potřebovali právě na ty 2 týdny, co mi scházely do odjezdu. Tato rodina přesně dodržovala má práva jako au pair, cítila jsem se tam příjemně a s dětmi jsem také vycházeli v pohodě.

Zkušenost jako au pair - Londýn

O prázdninách mě Londýn tak natchl, že jsem se rozhodla tam jet o Vánocích znovu. Nebudu lhát, nebyl to jediný důvod. Zamilovala jsem se tam a snažila se přijít na způsob, jak se o prázdninách vidět. Dělat tam 2 týdny au pair bylo jednoduché řešení.. Bohužel jsem netušila, do čeho jdu. Byly to 2 nejhorší týdny, co jsem vůbec kdy zažila. Brečela jsem a brečela.

Zkušenost jako au pair - Londýn (Vánoce)

Rozcestník pro všechny články (i fotky) ohledně těch tří měsíců a Vánoc prožitých v roli au pair:

Vše o mé au pair zkušenosti v UK

Žádné komentáře:

Okomentovat